lub
49 głosów

Zbyt mały limit 1000 adresów IP, który jest w panelu WebAs, który służy blokowaniu serwerów spamu i włamania do systemów CMS takich jak Joomla, Wordpress, Drupal itp nowe sugestia

Zbyt mały limit 1000 adresów IP, który jest w panelu WebAs, który służy blokowaniu serwerów spamu i włamania do systemów CMS takich jak Joomla, Wordpress, Drupal itp. Moja sugestia ustawić na nieograniczony czyli bez limitu. W panelu webas nie ma możliwości blokowania dużej ilości adresów IP, które powodują spamowanie oraz włamania do Joomli i Wordpressa. Poniżej link do tej bardzo dużej listy.
http://myip.ms/files/blacklist/htaccess/latest_blacklist.txt
Jak ją zamieścić globalnie w panelu webas? Nie chcę tak dużej ilości adresów IP wrzucać do pliku .htaccess poszczególnych stron bo spowalnia to wczytywanie strony oraz jest żmudne przy dużej ilości stron. Lista tych adresów IP jest aktualizowana do 2 razy w tygodniu i przydałoby się narządzie w panelu webas, które by blokowało więcej adresów IP niż jest teraz bo jest ustawiony limit.

anonim 2016-08-27
Głosów 49: + 49 anonim

Komentarze

Avatar sugester medium
SPlus
Jak Pan sobie zabezpieczy odpowiednio CMSy i będzie je w miarę regularnie aktualizował to nie będzie Panu potrzebna żadna lista IP do blokowania.
Mając stare CMSy to opisany przez Pana sposób jest jak walka z wiatrakami.

2016-10-22 12:24

Zgłoś naruszenie zasad

kei
kei
Odpowiedź główna   Dziękujemy za to zgłoszenie. Miło nam poinformować, że zostało przekazane do realizacji.

2016-11-30 11:31

Zgłoś naruszenie zasad

Avatar sugester medium
anonim
To może wyjaśnijcie jeszcze jaki jest sens blokowania takich ilości poszczególnych adresów IP (a nie całych zakresów, krajów czy ASN jeśli już), bo mi to wygląda na zajmowanie się "pierdołami" zamiast czymś sensownym.

2017-04-11 22:27

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz