lub
3 głosów

Blokowanie załączników w e-mailach nowe sugestia

Kiedy wreszcie pojawi się możliwość zdjęcia przez użytkownika poczty koszmarnej blokady załączników (o rozszerzeniach np. chm, bat, exe, ... nawet po spakowaniu ich) w wiadomościach wychodzących i przychodzących (również w pakiecie HOSTING START)? Nie mogę przesłać do moich klientów żadnych drobnych aktualizacji programów lub helpów do nich. Czy naprawdę każdy użytkownik poczty musi być traktowany przez KEI jak niedorozwinięty przedszkolak i na siłę "uszczęśliwia się" go taką blokadą?

anonim 2017-07-12
Głosów 3: mssoft + 2 anonim

Komentarze

kei
kei
Odpowiedź główna   Dzień dobry, sprawdzanie załączników zostało wdrożone z powodów bezpieczeństwa. Lista niedozwolonych rozszerzeń jest następująca: ade, adp, bat, chm, cmd, com, cpl, exe, hta, ins, isp, jse, js, lib, lnk, mde,
msd, msp, mst, pif, scr, sct, shb, sys, vb, vbe, vbs, vxd, wsc, wsf and wsh

Na usługach współdzielonych nie zniesiemy tego zabezpieczenia, gdyż dotyczy ono również innych użytkowników. Jednak już na dedykowanych usługach dostosowujemy to rozwiązanie do potrzeb klienta.

Zapraszam do kontaktu na handlowy@kei.pl, gdzie może Pan otrzymać informacje na temat rozwiązań dedykowanych i serwerów VPS.

2017-07-13 15:02

Zgłoś naruszenie zasad

mssoft
mssoft
Zgadzam się, że trzeba blokować załączniki domyślnie. Jednakże w przypadku webmasterów czy programistów uniemożliwia to wymianę danych. Dlatego świadomy użytkownik powinien mieć możliwość wyłączenia opcji.

2017-10-27 12:45

Zgłoś naruszenie zasad

Avatar sugester medium
Grzegorz
Myślę, że można sobie z tym poradzić - ja wysyłam linki do plików, które wgrywam na serwer.

2019-09-17 16:12

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz