lub
164 głosów

W dniu wczorajszym została uruchomiona możliwość generowania certyfikatów wildcard dla Let's Encrypt (ACMEv2). Skoro Kei.pl oferuje taką usługę, to fajnie by było też uaktualnić to :-)


2018-03-14 14 komentarzy

więcej »
12 głosów

Obecnie po zamówieniu i weryfikacji certyfikatu SSL, można go pobrać po wejściu w link wysyłany przez Centrum Certyfikacji. Czasami zdarza się, że dostęp do e-maila jest utrudniony (np. ma do niego dostęp inna osoba), a certyfikat musi być jak najszybciej zainstalowany.

Przydałoby się, żeby plik .pem/.crt był dostępny również w Panelu Klienta. Oczywiście będzie to miało sens, jeśli udostępnienie w panelu nastąpi od razu po tym, jak certyfikat zostanie wygenerowany i zweryfikowany.


2016-06-22 1 komentarzy

więcej »
6 głosów

Proponuję umożliwienie dodawana w panelu WebAs certyfikatów SSL z datą przyszłą w sposób, który umożliwi ich automatyczną aktywację od momentu wejścia w okres ich daty ważności.


2017-01-24 0 komentarzy

więcej »
1 głos

Po dodaniu nowego certyfikatu dla domeny, która już ma certyfikat, na liście pojawiają się dwa identyczne wpisy i nie sposób odróżnić, który certyfikat został właśnie dodany. Sugeruję, żeby w jakiś sposób odróżnić aktualnie działający certyfikat od nowo dodanego.


2019-05-22 0 komentarzy

więcej »
1 głos

Bardzo przydałaby się aby dla w/w protokołów usługi przedstawiały się certyfikatem dla domeny - np. zainstalowanym, Let's Encrypt-em, a nie wildcardem KEI.
U konkurencji - smarthost.pl działa to dość ciekawie.


2019-03-27 0 komentarzy

więcej »